SUPA24
134 186 €
(2 982 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Wagrowska, Poznań

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ZOBACZ POZNAŃ Z INNEJ PERSPEKTYWY! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2- pokojowe w nowym kompleksie mieszkaniowym Panoramiqa przy ul. Wagrowska, dziel...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 333ημέρες
Ενημερώθηκε: 332ημέρες

Τοποθεσίες

Wagrowska, Poznań
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva