SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
125 881 €
(1 967 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
64 τ.μ.
Piotrkowska, Opole

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania w jednym z niskich bloków na osiedlu Malinka.

Mieszkanie składa się z trzech niezależ...

πάτωμα:
4. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Piotrkowska, Opole
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Jacek Malisz