SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
263 700 €
(3 822 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
69 τ.μ.
Zamojska, Lublin

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 69,98 m² - Lublin, ul. ZamojskaOferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,98 m², położone na 1. pi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 243ημέρες
Ενημερώθηκε: 192ημέρες

Τοποθεσίες

Zamojska, Lublin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ROYAL NIERUCHOMOSCI LUBLIN

Emilia Tkaczyk