SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
70 668 €
(1 570 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
45 τ.μ.
Jaskrowa, Łódź

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NOWA ATRAKYCJNA CENA!
Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem.

Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Jaskrowa, Łódź
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

LOKALNE NIERUCHOMOŚCI AGNIESZKA GRZELEWSKA

Agnieszka Grzelewska