SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
176 633 €
(1 510 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
117 τ.μ.
Andrzeja Struga, Łódź

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 117,8 m², położone w odrestaurowanej kamienicy z 1905 roku. Idealne dla rodziny, inwestora lu...

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 160ημέρες
Ενημερώθηκε: 42ημέρες

Τοποθεσίες

Andrzeja Struga, Łódź
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Pilczuk