SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
65 589 €
(1 773 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
37 τ.μ.
Generała Romualda Traugutta, Łódź

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużej kawalerki w rewelacyjnej lokalizacji !! Tuż przy Placu Hallera. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 169ημέρες
Ενημερώθηκε: 133ημέρες

Τοποθεσίες

Generała Romualda Traugutta, Łódź
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROFIT

Agata Sucińska