SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
159 184 €
(3 316 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
48 τ.μ.
Ludwika Pasteura, Kraków

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Kraków – Prądnik Biały –ul. Imbramowska – dwupokojowe mieszkanie z loggią w budynku z windą Mieszkanie o powierzchni 48,8 m², znajdujące się na czwart...

πάτωμα:
4. όροφο του 10
Ηλικία της προσφοράς: 457ημέρες
Ενημερώθηκε: 399ημέρες

Τοποθεσίες

Ludwika Pasteura, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

EMMERSON Lumico

Krzysztof Zwoleń