SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
445 709 €
(4 952 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
90 τ.μ.
Walerego Sławka, Kraków

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie rodzinne – gotowe do zamieszkania bez remontów i dodatkowych kosztów. Mieszkanie zostało urządzone w wysokim...

πάτωμα:
3. όροφο του 8
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Walerego Sławka, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Livinder

Hubert Węgrzyn