SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
220 955 €
(2 986 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Siewna, Kraków

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o po...

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Siewna, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska