SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
218 557 €
(6 830 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
32 τ.μ.
Rakowicka, Kraków

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luksusowe studio PREMIUM 33 m² - Centrum Krakowa, Stare Miasto *zdęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, luksusowo wyko...

πάτωμα:
6. όροφο του 12
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rakowicka, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela