SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
211 383 €
(5 713 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
Augustiańska, Kraków

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

KRAKÓW STARE MIASTO/KAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się rów...

πάτωμα:
5. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Augustiańska, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Piotr Dziadzio