SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
207 017 €
(4 059 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
51 τ.μ.
Ślusarska, Kraków

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

DWA POKOJE W APARTAMENTOWCU PRZY ULICY ŚLUSARSKIEJDo sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,87 m2 znajdujące się na piątym piętrze siedmiopiętrowego ap...

πάτωμα:
5. όροφο του 7
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Ślusarska, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki