SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
185 719 €
(2 731 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Ludwika Pasteura, Kraków

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealna d...

πάτωμα:
2. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Ludwika Pasteura, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Livinder

Mateusz Bień