SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
258 464 €
(5 499 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Grzegórzecka, Kraków

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

PRZEDSPRZEDAŻ, PROMOCYJNA CENA! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 192ημέρες
Ενημερώθηκε: 173ημέρες

Τοποθεσίες

Grzegórzecka, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela