Λίστα προσφορών
17
17
17
207 992 €
(4 622 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
45 τ.μ.
Strumienna, Kraków
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
45 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Nowoczesny apartament w spokojnym zaciszu zieleni na Woli Duchackiej
Mieszkanie w wysokim standardzie z ogródkiem
W pełni wyposażone mieszkanie s...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
438ημέρες
Ενημερώθηκε:
438ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Strumienna, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.