SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
172 340 €
(5 745 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
30 τ.μ.
Szlak, Kraków

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZ...

πάτωμα:
1. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 443ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Szlak, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec