SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
228 449 €
(4 154 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
55 τ.μ.
Śliczna, Kraków

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

✅3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Śliczna, Kraków ✅Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,64 m², usytuowane na 4. piętrze bloku ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 444ημέρες
Ενημερώθηκε: 443ημέρες

Τοποθεσίες

Śliczna, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pozysk nieruchomosci - Adam Brzezinski POZYSK NIERUCHOMOSCI - ADAM BRZEZINSKI

Adam Brzeziński