SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
102 071 €
(2 552 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
40 τ.μ.
Kielce

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Cz...

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Kielce
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz