SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
135 502 €
(2 117 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
64 τ.μ.
Kielce

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstaw...

πάτωμα:
1. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 188ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Kielce
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz