SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
77 844 €
(3 114 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
25 τ.μ.
Górna, Kielce

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα25 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka.
Lokal składa się z 1 poko...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 381ημέρες
Ενημερώθηκε: 147ημέρες

Τοποθεσίες

Górna, Kielce
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

eurolocum.pl

Katarzyna Krzysztofik