SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
232 925 €
(2 560 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
91 τ.μ.
Górna, Kielce

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,47 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 384ημέρες
Ενημερώθηκε: 150ημέρες

Τοποθεσίες

Górna, Kielce
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

eurolocum.pl

Katarzyna Krzysztofik