SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
64 800 €
(2 314 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
28 τ.μ.
Aleja Piastów, Katowice

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sprzedam Kawalerkę - Gotowa do Zamieszkania z Pięknym Widokiem na Park i Jeziorko Jeśli szukasz przytulnego mieszkania, w którym możesz od razu zamie...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 460ημέρες
Ενημερώθηκε: 459ημέρες

Τοποθεσίες

Aleja Piastów, Katowice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MDK SILESIA

Aleksandra