SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
49 524 €
(1 077 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Katowice

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

a sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego 112/4 w dzielnicy Kostuchna. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświe...

πάτωμα:
1. όροφο του 1
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Katowice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VERITAS

Marek Wąsik