SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
153 052 €
(3 061 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
50 τ.μ.
Zabrska, Katowice

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Katowice – Global Apartments (część kompleksu Global Office Park)

Nowoczesny, premium apartament 2-pokojowy w sercu dynamicznie rozwijającego się Kat...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΤύπος κτιρίουΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρν

πάτωμα:
8. όροφο του 27
Ηλικία της προσφοράς: 101ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Zabrska, Katowice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Przemysław Szulc