Λίστα προσφορών
9
9
9
93 152 €
(1 527 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
61 τ.μ.
Rąblów, gmina Wąwolnica
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
61 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w Rąblowie - wyjątkowo malowniczej miejscowości w gm. Wąwolnica.
Zapraszam do ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Ηλικία της προσφοράς:
149ημέρες
Ενημερώθηκε:
144ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rąblów, gmina Wąwolnica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.