SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
131 826 €
(1 292 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
102 τ.μ.
Zimowiska, gmina Ustka

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα102 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 102,50 m² z ogródkiem 110 m² Zimowiska, gmina Ustka Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102,50 m² , po...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Zimowiska, gmina Ustka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Gryf Nieruchomości Słupskie

Marta Patyna