SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
60 135 €
(986 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
61 τ.μ.
Pińsko, gmina Szubin

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Agnieszka ŚliwińskaSpecjalista ds. nieruchomościtel. 575-017-070Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w miejscowoś...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 480ημέρες
Ενημερώθηκε: 480ημέρες

Τοποθεσίες

Pińsko, gmina Szubin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Agnieszka Śliwińska