SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
223 738 €
(4 303 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
52 τ.μ.
Westerplatte, gmina Rewal

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament położony w atrakcyjnej nadmorskiej części Rewala. Lokalizacja w bezpośredniej bliskości plaży (o...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 53ημέρες

Τοποθεσίες

Westerplatte, gmina Rewal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska