Λίστα προσφορών
14
14
14
55 797 €
(915 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
61 τ.μ.
gmina Przemków
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
61 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693 Mieszkanie 3 pokoje| Przemków| Huta| BalkonNa sprzedaż przestronne mi...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς:
11ημέρες
Ενημερώθηκε:
11ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
gmina Przemków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.