SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
70 512 €
(1 959 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
36 τ.μ.
gmina Parzęczew

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα36 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sprzedam Ustawna kawalerkę po remoncie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego znajdującą się w ocieplonym bloku po termomodernizacji .

πάτωμα:
8. όροφο του 10
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

gmina Parzęczew
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Perfect Home

Mateusz Lasota