SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
82 317 €
(2 008 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Saturna, Głogów

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Poszukujesz mieszkania w nowym budownictwie? Nie chcesz przeprowadzać remontów w najbliższym czasie? A może chcesz mieszkania, które będzie inwestycją...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 449ημέρες
Ενημερώθηκε: 245ημέρες

Τοποθεσίες

Saturna, Głogów
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SŁOŃ Nieruchomości

Artur Krawiec