SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
182 804 €
(2 176 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
84 τ.μ.
Gliwice

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach pr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Gliwice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NEXT HOUSE

Tomasz Osdarty