SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
329 658 €
(5 494 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
60 τ.μ.
Wałowa, Gdańsk

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NIERUCHOMOŚĆ60 metrowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone w materiały wysokiej jakości. Meble wykonane na zamówienie obecnego właściciela - całość...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 78ημέρες
Ενημερώθηκε: 78ημέρες

Τοποθεσίες

Wałowa, Gdańsk
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME EXPERT

Sabina Mielech