SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
329 919 €
(4 458 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Myśliwska, Gdańsk

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu – 74 m², Gdańs...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΘέαΛούτροΚαμπίνα ντουςΈξυπνες συσκευέςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 85ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Myśliwska, Gdańsk
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak