SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
128 749 €
(3 679 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
35 τ.μ.
Twarda, Gdańsk

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska!Bez ProwizjiBez PCC Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem?...

πάτωμα:
1. όροφο του 6
Ηλικία της προσφοράς: 204ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

Twarda, Gdańsk
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Sergiusz Szczerbicz