SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
200 184 €
(2 085 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
96 τ.μ.
Wielkanocna, Ełk

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Ełku ul. Wielkanocna 6/62
Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96,68 m, położ...

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 253ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Wielkanocna, Ełk
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GÓRALCZYK

Sławomir Wolski