SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
120 272 €
(2 559 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Aleja Grunwaldzka, Elbląg

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nowoczesne mieszkanie po remoncie | 47,24 m² | Elbląg
Na sprzedaż atrakcyjne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,24 m², położone na trzec...

πάτωμα:
3. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Aleja Grunwaldzka, Elbląg
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Patryk Hassa