SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
89 024 €
(1 413 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Częstochowa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż mieszkanie M-4, 63,8 m² - Częstochowa, os. Tysiąclecia Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M-4 o powierzc...

πάτωμα:
9. όροφο του 10
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Częstochowa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka