SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
181 554 €
(2 136 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
85 τ.μ.
Częstochowa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Prezentujemy do sprzedaży przepiękny apartament w bloku trzypiętrowym w dzielnicy Parkitka. Teren bloku jest ogrodzony oraz bardzo ładnie zaaranżowan...

πάτωμα:
3. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Częstochowa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka