SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
117 521 €
(2 260 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
52 τ.μ.
Wielewska, Chojnice

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie!Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowan...

πάτωμα:
3. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Wielewska, Chojnice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Izabela Narloch