SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
82 304 €
(1 751 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Chodzież

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NOWOCZESNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE !!! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania i wolnego od ręki - to ta oferta jest dla Ciebie!!! Prze...

πάτωμα:
2. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Chodzież
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

FURMAN24

Katarzyna Jankowska