SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
53 995 €
(1 928 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
28 τ.μ.
Garbary, Bydgoszcz

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękną kawalerkę o pow. 28 m2 (rzut na ostatnim slajdzie). Składa się z salonu z aneksem, łazienki z WC i gar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 485ημέρες
Ενημερώθηκε: 454ημέρες

Τοποθεσίες

Garbary, Bydgoszcz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Lewandowska