SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
153 236 €
(3 065 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
50 τ.μ.
Karpacka, Bydgoszcz

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Biuro Makler ma okazję zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wzgórze Wolności w kameralnej inwestycji Folwark. Osiedle z gwarancją bezpi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Karpacka, Bydgoszcz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska