SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
82 193 €
(2 569 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
Ogrody, Bydgoszcz

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 3. piętrze. Lokal jest gotowy do zamieszkania, starann...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίνας

πάτωμα:
3. όροφο του 10
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Ogrody, Bydgoszcz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Elżbieta Bejma