SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
164 947 €
(2 291 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
72 τ.μ.
Jarzębinowa, Bolesławiec

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego komfortowego, czteropokojowego mieszkania z ogrodem oraz z 2 miejscami parkingowym w Bole...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΦυσικό φως

πάτωμα:
1. όροφο του 1
Ηλικία της προσφοράς: 108ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Jarzębinowa, Bolesławiec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DOMO.EXPERT DOMO.EXPERT

Margareta Lubacz