SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
78 294 €
(2 116 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
Browarna, Bielsko-Biała

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667 Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieśc...

πάτωμα:
2. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Browarna, Bielsko-Biała
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REMAX POLSKA

REMAX Invest