SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
93 970 €
(2 409 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
39 τ.μ.
Piastowska, Białystok

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα39 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni...

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Piastowska, Białystok
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Paulina Dorf-Grudzińska