SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
95 800 €
(1 521 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
63 τ.μ.
Koulukuja, Vaasa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Please contact the sales representative for further details on this property.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Koulukuja, Vaasa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Vaasan Habita Oy