SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
49 000 €
(961 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
51 τ.μ.
Kimmontie, Oulu

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A well-maintained one-bedroom apartment is now for sale on Kimmontie in Kaijonharju, located on the first residential floor, clearly elevated above gr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 20ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Kimmontie, Oulu
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pohjois-Suomen Habita Oy