SUPA24
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, πλακάκια
Μπαλκόνι; θέα
459 985 €
(1 704 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
270 τ.μ.
Avenida B, Santa Ana

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα270 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Disfruta de un estilo de vida moderno y privilegiado frente al mar en este espectacular apartamento ubicado en PH Waters On The Bay, en la codiciada A...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 83ημέρες
Ενημερώθηκε: 67ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida B, Santa Ana
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Fourwalls-Realty